یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
کانال تلگرام دانلود پلاس

تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس

Advertising 1 تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس

امروزه تبلیغات به عنوان راهی‌ نوآورانه و موفق در جهت جذب بازدید کننده و شناسایی کالا ، سایت و یا خدمات امری مهم و حیاتی‌ برای تمامی‌ مدیران موفق وبسایت ها محسوب میشود. امروز با سرمایه ای کم در جهان اینترنت میتوان کالا و یا سایت خود را به هزاران بازدید کننده مشتاق معرفی‌ کرد و هرچه بهتر و سریع تر قدم های موفقیت را برای رسیدن به هدف خود طی‌ کرد.

دانلود پلاس بعنوان یک سایت دانلود جدید و باکیفیت به زعم کاربران، مکانی مناسب جهت تبلیغات شما میباشد.

 

001121 2 تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس کلیه قیمت ها به تومان میباشد.


تبلیغات و معرفی محصولات شما در قالب پست ثابت

اگر محصول یا خدمات جدیدی دارید که نیازمند معرفی آن به اقشار مختلف جامعه هستید، می توانید آنرا بصورت یک خبر ثابت همراه با عکس محصول،  به صورت ثابت و قابل مشاهده در تمامی صفحات منتشر کنید.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس همراه هر تبلیغ پست ثابت، یک تبلیغ تلگرام 72 ساعته و یک ماه تبلیغ بنر در محل سایدبار سایت ارائه می شود.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس هر پست ثابت به مدت یک ماه قابل سفارش است.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس هزینه تبلیغ پست ثابت + تبلیغ تلگرامی آن   فقط: 55,000 تومان

 

هزینه طراحی بنر

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس بنر متحرک 40 هزار تومان – بنر ثابت 30 هزار تومان

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس همچنین شما می توانید بنرتان را خودتان طراحی کنید و برای ما ارسال کنید.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس حجم بنر می تواند حداکثر 50 کیلوبایت و فرمت آن Gif  یا JPG باشد.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس بنرهای چشمک زن به دلیل آزاردهنده بودن برای مخاطبین، پذیرفته نمی شوند.

 

 

توضیحات قبل از ثبت سفارش :

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس از تبلیغات برای سایتهای همسریابی ، شرط بندی ، غیر اخلاقی و فروشگاه های محصولات جنسی معذوریم.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس تمامی آگهی ها باید از قوانین جمهوری اسلامی و پیروی کنند ؛ در غیر اینصورت پذیرفت نخواهند شد.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس تبلیغات برای موسسات خیریه و نهادهای با خدمات انسان دوستانه تخفیف در نظر گرفته می شود.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس مسئولیت تمدید تبلیغ به عهده سفارش دهنده می باشد و باید مبلغ را قبل از واریز نماید.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس در صورتی که پلن شما در بین پلن های بالا وجود ندارد با ما تماس بگیرید.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس هزینه تبلیغات قبل از قرارگرفتن آگهی در سایت دریافت خواهد شد.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس تبلیغات بنری نباید به صورت چشمک زن آزار دهنده باشد.

twitter verified account تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس از پذیرش کد تبلیغات بصورت آی فریم معذوریم

 

جهت مـشاهده رتبه الکـسـا روی تصویر زیر کلیک کنید

Alexa dp تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس

 .

چگونه سفارشم رو ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش میتوانید از طریق کانال تلگرام سایت و یا ایمیل پشتیبانی اقدام نمایید.

email logo 300x95 تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاسemail tele 300x95 تعرفه پذیرش آگهی و تبلیغات در سایت دانلود پلاس

0 تا کنون ثبت شده است

تمامی حقوق محتوا و قالب برای دانلود پلاس محفوظ است

کپی هر نوع محتوا و عکس از دانلود پلاس فقط با درج لینک فعال به سایت مجاز است.

Copyright ©1396 All Right Reserved

پیوستن به کانال دانلود پلاس