امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.

برگه نمونه

این یک برگه‌ی نمونه است که با یک نوشته در وبلاگ تفاوت دارد زیرا برگه‌ها در یک مکان ثابت می‌مانند و معمولاً در فهرست پیوندهای درونی سایت شما نمایش داده می‌شوند (در اکثر پوسته‌ها). بیشتر افراد کار کردن با برگه‌ها را از یک برگه‌ی «درباره من» که آن‌ها را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند، شروع می‌کنند. برای مثال این‌چنین می‌گویند:

سلام دوستان، من روزها یک کارمند اداری هستم و شب‌ها یک راننده تاکسی، این وبلاگ من است. من در اهواز زندگی می‌کنم که شهری در جنوب غربی ایران است.

یا چیزی شبیه این:

شرکت XYZ در سال ۱۳۶۵ تاسیس شد و ارائه‌دهنده محصولات صنعتی است. این شرکت ۲۰۰۰ کارگر و کارمند دارد. امیدواریم از محصولات ما راضی باشید.

به‌عنوان یک کاربر تازه‌ی وردپرس فارسی شما برای پاک کردن این برگه و ساختن برگه‌های تازه می‌توانید به پیشخوان خود مراجعه کنید. موفق باشید!

 

شما با نوشتن هر پستی در روز و ارسال آن ماهانه بیشتر از ۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار تومان می توانید درامد ثابت داشته باشید . روش محاسبه در امد شما به دو صورت می باشد اول اینکه  اگر شما پست تخصصی در مورد موضوعات همچون بررسی و تحلیل گجت ها , گوشی ها , بازی ها و پست های نوین و خلاقانه توسط خودتان ارسال کنید به ازای هر پستی مبلغ ۲۰۰۰ تومان دریافت می کنید . لازم به ذکر است این مطالب در حوزه مجله اینترنتی مگ پلاس میباشد.

دوم اینکه اگر شما پست هایی در مورد موضوعات تحت پوشش سایت اصلی یعنی دانلود پلاس ارسال کنید به ازای هر پست ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ تومان دریافت می کنید .

[بازدید]

چند تا ستاره میدی؟

0 تا کنون ثبت شده است

نظرات بسته شده است.

تمامی حقوق محتوا و قالب برای دانلود پلاس محفوظ است

کپی هر نوع محتوا و عکس از دانلود پلاس فقط با درج لینک فعال به سایت مجاز است.

Copyright ©1397 All Right Reserved

پیوستن به کانال دانلود پلاس